Paypal Alternatifi Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

İNTERNET 21 Ağustos 2016 - 12:00 458 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Paypal Alternatifi Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Paypal dünya genelinde ” Güvenli Para Akışını ” sağlayan çok köklü bir sistem. Paypal sayesinde Türkiye üzerinde de birçok kullanıcı Güvenle para yatırma ve çekme işlemlerini yapmakta. Paypal ” 6 Haziranda ” bizleri üzdü. Çünkü bu tarihte ” Türkiye üzerinde Paypal hesapları tamamen kapatıldı. ” Bu durumdan dolayı da kullanıcılar çok kötü etkilendi. Şimdi ise Paypal Alternatifi olan ” Ödeme Yöntemleri ” bakılmakta.Paypal Alternatifi Ödeme Yöntemleri arasında ciddi anlamda güven sağlayan Ödeme araçları var. İnsanlar Paypal’dan sonra biraz tereddüt içerisinde kalıyor ama, sizler için Güven açısından en iyi olanları seçtik. Avrupa üzerinde en iyi para akışını sağlayan ve kullanıcıların özel bilgilerini en üst düzey saklayan Ödeme araçlarına bir bakalım.

Paypal’dan sonra en çok kullanılan  ve ilk sırada yer alan Kart ” Payoneer ” oluyor. Neden Payoneer Peki? Payoneer ABD odaklı bir şirket. Buradaki hesaplarınız güvenilir bir şekilde diğer Ülkeler arası Transferlerde kullanılır. Üyelik işlemlerinden sonra,hangi Ülke de olursanız olun, Payoneer size Kart gönderimi yapar. Kart sayesinde zaten Güven açısından çok daha iyi düşünceler oluşur.

WebMoney ise ikinci sırada yer alıyor. WebMoney kart, özel para yatırma işlemlerinin yanında, Kurumsal olarak da Şirketler arasında ciddi bir para yatırma aracı. Zaten bu sayede kendine geniş bir yer buluyor. WebMoney Üyelik olarak gerçekten çok güvenilir durumda. Özel bilgilerin saklanması ve Güvenli bir şekilde Ödeme kabul ederek, gerçekten diğer kartlara oranla da önde oluyor.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter’da 140 Karakter Devri Geride Kalıyor

Sıkca kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter artık fotoğraf,GIF,link ve vid...

Google Duo Nedir?

Google Duo son zamanların en çok aranan özelliklerinden. Google tarafında...

PayPal Alternatifi 6 Online Ödeme Sistemi

Biliyorrsunuz ki PayPal Türkiye pazarından çekildi. Bunun yankıları hala sürerken sizler i...

Google’dan Siyah Kurdeleli Doodle

Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen ve 41 kişinin hayatını kaybettiği patlama sonrasında tüm Türkiye yasa ...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP