Android 7.0 Nougat Özellikler ve Yenilikleri

MOBİL 24 Ağustos 2016 - 15:39 439 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Android 7.0 Nougat Özellikler ve Yenilikleri

Android 7.0 Nougat sonunda yayınlandı. Daha telefonlara yeni bir Güncelleme gelmedi ama yakın zamanda eminiz ki bu güncellemeler Ülkeler arasında yayılmaya başlanacak. İlk inceleme de Android 7.0 ciddi anlamda başarılı bulundu. Uzmanların da incelemesi bu yönde. Çünkü özellik olarak, diğer Android sürümlerinden daha farklı. Her yönüyle farklı. Görsellik, Yazılar, Grafik, ses ve diğer birçok özellik, diğer Android sürümlerine oranla ful farklı durumda. Şimdiden kullanmak için sabırsızlıkla bekleniyor.

Android 7.0 Nougat üzerinde ilk dikkat çeken ” 1500 Üzeri Emoji ” desteğiyle gelmesi. Artık sohbet etmek Emojiler sayesinde tamamen farklı ve eğlenceli olacak. Sohbet Görselleri de aynı şekilde güzelleşecek. Aynı zamanda Nougat değişik dillerde yazışma ve konuşma özelliğini de sizlere sunacak.

Çok Pencereli Kullanma özelliği sunacak olan Android 7.0, bu sayede birden farklı yeni sekme eşliğinde, diğer menülere ve pencerelere geçme hakkı tanıyacak. Videolar açıkken, diğer yandan mesajlaşmalara bakacak, Resimleri de yükleyebileceksiniz. Bilgisayar sisteminde çok özel bir format geliyor.

Resim İçinde Resim özelliğini ele alarak, Videolar oynatırken, aynı zamanda kesme ve büyütme, diğer yandan ” Resim Ekleme ” gibi çok farklı işlemleri beraber yapacaksınız. Bu sayede zaten size de zaman kalacak ve diğer menüleri tekrar ederek açmak zorunda kalmayacaksınız.

Android-7.0-Nougat-Yenilikler

Grafik Düzenlemesi yapılarak, HD oyun ve 3B Teknoloji görüş özelliğiyle beraber, Grafik olarak hiç olmadığı kadar süper özellikleri aynı anda bulacaksınız. Grafikler gerçek boyutlu olarak yansıtılacak. Zaten bu sayede, Oyunlardan keyif almanın yanı sıra, Görsellik açısından Videoları izlerken de, çok değişik tatlar alacaksınız.

Android 7.0 Nougat Güncellemesi konusunda bekleyişler devam ederken, Ne Zaman Olacak? konusunda şuan tam bir bilgi yok. Ancak yakın zamanda bu güzel özelliği kullanacağımıza eminiz.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonla Konuşurken Dinlendiğimizi Nasıl Anlarız?

Telefonla konuşurken yasa dışı olarak dinlendiğimizden şüphelenip,tedirgin olabil...

WhatsApp Artık Kişileri Etiketlemeye İzin Veriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yeni bir özellik ile kullanıcı...

Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu?

Tinder son zamanlarda daha çok aktif olarak kullanılmaya başlandı. " Chat " konusunda, çok...

IOS 10’da Büyük Emoji Nasıl Gönderilir?

Emojiler Akıllı Telefonların artık vazgeçilmezleri. Emoji kullanımı sayesinde, bir birinde...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP