Google Play Store’da Yüzde 90 İndirim

MOBİL 30 Mayıs 2016 - 4:22 1003 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Google Play Store’da Yüzde 90 İndirim

Google Play Store’da Yüzde 90 İndirim

Günümüzün en büyük icatlarından ve en büyük buluşlarından bir tanesi olan Google Play Store’da büyük indirim başladı. Google Play Store’de şuanda bazı uygulamalarda %90’a varan indirimler bulunuyor. Peki kimler bundan yararlanabiliyor? Gelin hep birlikte Google Play Store ve General Mobile’ın anlaşmasına bakalım.

Google Play Store ve General Mobile arasında büyük bir anlaşma sağlandı. Anlaşma sonucunda tüm General Mobile kullanıcılarına Google Play Store’da yapacak oldukları alışverişlerde %90 indirim hakkı sağlandı. Yeni çıkaracak olduğu ve tanıtımını sunduğu General Mobile 5 Plus ile gündeme hızlı bir şekilde girmek isteyen GM, Google ile anlaşma yaparak Google Play Store içerisinde bu yeni telefon için indirim hakkı kazandırtmak istiyor. Google’a böyle bir teklifle giden GM’nin anlaşması olumlu bir şekilde geçti ve yeni çıkarılmış olan GM 5 Plus kullanıcılarına Google Play Store üzerinde %90’lık indirim hakkı verilmiş oldu.

Sadece GM 5 Plus mu? Hayır! Diğer tüm General Mobile kullanıcılarıda Google ile yapılmış olan bu Google Play Store %90’lık indirim hakkından yararlanabiliyor. Seçili 6 oyunda ve uygulamalada %90’a varan indirimler var. İndirime giren uygulamalar arasında Nova Launcher Prime yer alıyor.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonla Konuşurken Dinlendiğimizi Nasıl Anlarız?

Telefonla konuşurken yasa dışı olarak dinlendiğimizden şüphelenip,tedirgin olabil...

WhatsApp Artık Kişileri Etiketlemeye İzin Veriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yeni bir özellik ile kullanıcı...

Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu?

Tinder son zamanlarda daha çok aktif olarak kullanılmaya başlandı. " Chat " konusunda, çok...

IOS 10’da Büyük Emoji Nasıl Gönderilir?

Emojiler Akıllı Telefonların artık vazgeçilmezleri. Emoji kullanımı sayesinde, bir birinde...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP