Hazır Web Sitesi

Tanıtım Yazısı 19 Mart 2017 - 0:03 226 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Hazır Web Sitesi

Web Siteleri artık eski teknoloji kodlama yapılarıyla kodlanmayıp yeni nesil html5 ve css3 alt yapısı kullanılarak hazırlanmış olan web siteleridir. Kolay yönetilebilir yanı sıra kullanıcıların ilgisini çekebilicek şekilde tasarlanmış olup tamamen firmanızın kurumsallığını yansıtabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Hiçbir kod gerektirmeden yönetim panelinden sitenin içeriğini düzenleyebilir istediğiniz kadar ürün ekleyip sayfa oluşturabilirsiniz. Gelişmiş iletişim sayfasının kullanıp gelen mesajları yönteim panelinden kontrol edip müşterilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Hazır web sitelerinin tüm güvenlik önemleri alınmıştır. SEO uyumlu altyapısı sayesinde istediğiniz anahtar kelimelerde çok az bütçelerle tatmin edici sonuçlar alabilirisniz. Responsive yani tüm ekrana uyumlu tasarımıyla kullanım açısından tüm internete erişimi bulunan tüm cihazlara göre uyumludur.

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Alınan hizmetin fiyatları gayet uygun olup 99TL’den başlayıp en fazla 750TL kadar çıkmaktadır bunun sebebi ise kobi firmalarına ve gelişmekte olan her firmaya hitap etmektir.  Kurumsal firma tasarımlarının ise en fazla fiyatı 300TL ile sınırlanmış olup sadece Eticaret tasarımlarının fiyatları diğer tasarımlara göre daha fazladır. Satın alınan web sitelerinin diğer hiçbir web sitesinden farkı bulunmayıp aksine birçok fazlasıda mevcuttur yıllık yenilme ücreti olarak sadece 99TL+KDV gibi cüzzi bir miktara her yıl web sitenizin süresini uzatabilirsiniz. Sizlerde uygun fiyatlara web sitesi sahibi olmak istiyorsanız eğer https://hazirwebsitesi.info.tr adresini ziyaret etmenizi kesinlikle öneririz.

Hazır Web Sitesinin Avantajları

Hizmetin tercih edilmesinin en büyük sebebi müşteriye uygun fiyat sunulması ve müşterinin tüm ihtiyaçlarını giderecek şekilde tasarlanıp kodlanmış olmasıdır. Mobil uyumlu ve SEO uyumlu olmasıda tercih edilmesi yönünden büyük bir önem arz etmektedir. Eğer sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız 75’in üzerinde satışa hazır tasarımları bulunan https://hazirwebsitesi.info.tr adresini ziyaret etmenizi kesinlikle öneririz.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özelleştirilebilir Kartvizit Tasarımları

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KARTVİZİT ŞABLONLARI   Tüm iş dünyasın...

Doğal Dondurma: Argelato

Argelato, dondurmada kullandığı sütten süt yağına, meyvelerden ç...

Hackerlığa Giriş İsmmail Bülbül

3 ayda yazılıp 7 ay yayınevleri...

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasy...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP