LG V20 Kamera Özellikleri

TEKNOLOJİ 25 Ağustos 2016 - 20:47 484 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

LG V20 Kamera Özellikleri

LG Son zamanların Akıllı Telefon kapsamında kendini gerçekten de belli eden telefon markası. LG modellerinde bir yandan tasarım, diğer yandan daha iyi kullanış ve bir birinden iyi teknik özellikleri sayesinde, LG dünya markası olduğunu bizlere gösteriyor. Yayınlanmasına az süre kala LG V20 Modelinin bazı özellikleri de ortaya çıkıyor. Aslında LG bu konuda pek bir bilgi verme taraftarı olmadı. Model hakkında Gizlilik detaylarını çok iyi sakladı. LG V20 Modelinin ” Kamera ve Batarya ” özelliklerine ulaştık. Sizlerle bunları paylaşacağız. Ancak, LG Markası yeni modelinde tasarım odaklı da çok başarılı bir iş çıkarmış. Dizayn olarak kusursuz bir işçilik yatıyor. Zaten modeli muhteşem yapan sır burada gizli.

Kamera Özellikleri Netleşti

Model tanıtılmadan önce, gelen detaylara baktığımız zaman, ” 16 MP Arka ve 8 MP Ön Kameraya ” sahip olması muhtemel. Telefonla çekilen bazı Resimler sosyal medya üzerinden paylaşılmıştı. Netlik kalitelerine de baktığımız zaman, Arka Kamerasının FLASH HD odaklı bir çalışmayla beraber, 16 MP HD Çekim özelliğinde olduğu anlaşılıyor. Detaylar bunu gösteriyor. LG V20 Fiyatı Ne Kadar? merak edenler çok. Ancak bu konuda şuan net bir bilgi alamadık.

LG V20 Bataryası konusunda da bilgiler elde ettik. Bataryası gerçekten de diğer modellere orana güçlü. ” 4000 mAh ” Batarya gücüyle beraber, Şarjın çabuk bitme derdi artık ortadan kalkacak. Bu sayede Şarj durumunda Uygulamaları ve Oyunları, telefon ısınmadan sorunsuz oynayacaksınız. Bataryanın güçlü olması sayesinde, Uygulamalar yada yüksek GB Çözünürlükte olan Oyunları, Telefon ısınma yada donma yapmadan ful sorunsuz bir şekilde oynayacaksınız.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çizgi Filmler Gerçek Oluyor!

Sıradan bir BMW otomobilini adeta Transformers'a dönüşt...

LCD Televizyonlarda Hertz Önemi

LCD Televizyonlar artık daha fazla kullanılırken, Görüntüsü kalitesi ve Televizyon markası...

Şarjdayken Telefonla Konuşmak Tehlikeli mi?

Akıllı telefonlar artık teknolojik anlamda o kadar büyük gelişim gösterdi ki, son zamanlarda özellik olarak...

iPhone 7 Hakkında Son Güncel Özellikler

Apple tarafından merakla beklediğimiz model olan iPhone 7, gerçekten üst ...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP