iPad Pro’da iOS 9.3.2 Güncellemesi

MOBİL 17 Mayıs 2016 - 18:25 549 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

iPad Pro’da iOS 9.3.2  Güncellemesi

Yeni iOs güncellemesi bu sabah yayınlandı. Ancak görünüşe göre iOS 9.3.2, iPod Pro için bir tehtid unsuru. iOS 9.3.2, iPad Pro 9.7 INC cihazları çökertiyor.

Apple bu sabah yayınladığı iOS 9.3.2 güncellemesiyle işletim sisteminde bulunan sorunları düzeltmeyi amaçlıyordu fakat amacının tam aksine , iOS 9.3.2 daha büyük sorunlara neden oldu.

Güncellemenin yayınlanmasının ardından bir kaç saatlik kısa bir dilim geçmesine rağmen çok sayıda 9.7 INC iPad Pro kullanıcısı sürümle alakalı şikayetlerini dile getirmeye başladı.

iPad Pro kullanıcıları cihazlarının güncelleme yaptıktan sonra çöktüğğünü ve iTunes aracılığıyla bile düzeltilemediğini, ellerinden hiçbirşey gelmediğini belirtti.

iPad Pro kullanıcıları iTunes üzerinden cihazı sıfırlamaya çalıştıklarında 56 numaralı hata kodunu aldıklarını söylüyorlar.

Apple resmi sitesindeki yönergeleri izlediğimizde 56 numaralı hata kodunun donanımsal sorunları simgeledini görüyoruz. Bu problem karşısında Apple’dan bir güncelleme gelmesini beklemek dışında yapabilabilecek hiçbirşey yok .BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Allo Karşınızda

Yeni anlık mesajlaşma uygulaması olan Allo,

Telefonla Konuşurken Dinlendiğimizi Nasıl Anlarız?

Telefonla konuşurken yasa dışı olarak dinlendiğimizden şüphelenip,tedirgin olabil...

WhatsApp Artık Kişileri Etiketlemeye İzin Veriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yeni bir özellik ile kullanıcı...

Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu?

Tinder son zamanlarda daha çok aktif olarak kullanılmaya başlandı. " Chat " konusunda, çok...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP